
About Us
Located in Jersey City, New Jersey, Care Valley's goal is to provide quality products to it's customers by helping them live a more healthier, convenient and confident life.
Discover Quality Products Just For You!

Nutritional Care
Looking for the right vitamins and supplements on the go? Need fuel for your active life? Looking to lose weight?
Explore our wide variety of products and find nutritional supplements that help suit your daily lifestyle as well as your everyday needs!

Personal Care
Elevate your looks from head to toe by exploring everyday products to help bring out the best you.
At Care Valley, you'll find products that'll give your skin the healthy look it needs to bring out your overall luscious looks!

Home Care
Worried about harsh chemicals damaging your home? Looking for the right, organic products to help keep your home clean?
Look no further! With our products, you'll spend less time worrying, more time enjoying your daily life!
Featured collection
-
Nutrilite™ Double X™ Vitamin/Mineral/Phytonutrient Supplement - 10-Day Supply
- Regular price
- $22.50
- Sale price
- $22.50
- Regular price
-
$29.99 - Unit price
- per
Sold out -
Nutrilite™ Perfect Pack
- Regular price
- $144.99
- Sale price
- $144.99
- Regular price
-
$164.99 - Unit price
- per
Sold out -
Nutrilite™ Balance Within™ Probiotic
- Regular price
- $44.99
- Sale price
- $44.99
- Regular price
-
$54.99 - Unit price
- per
Sold out -
Nutrilite™ Kids Chewable Concentrated Fruits and Vegetables
- Regular price
- $28.00
- Sale price
- $28.00
- Regular price
-
$34.99 - Unit price
- per
Sold out -
Nutrilite™ Kids Chewable Probiotic
- Regular price
- $26.00
- Sale price
- $26.00
- Regular price
-
$31.99 - Unit price
- per
Sold out -
Nutrilite™ Kids Chewable Daily
- Regular price
- $17.99
- Sale price
- $17.99
- Regular price
-
$24.99 - Unit price
- per
Sold out -
Nutrilite™ Immunity Echinacea
- Regular price
- $35.99
- Sale price
- $35.99
- Regular price
-
$55.99 - Unit price
- per
Sold out -
Nutrilite™ Immunity Pack
- Regular price
- $27.50
- Sale price
- $27.50
- Regular price
-
$34.99 - Unit price
- per
Sold out